Jak jsem začal dělat elektroniku

20. června 2015 v 6:30 | Lukáš Pavlásek
Všechno to začalo již v šestém ročníku na základní škole v Pečkách, kdy jsem dostal svoji první pájku, kterou ještě používám dneska. Je přístroj docela kvalitně vyrobenný (za tu dobu co napájela spoju už by dneska nefungovala - pájka zakoupená v dnešní době), protože průměrná životnost je dva až tři roky.

Dále to pokračovalo do doby než jsem přešel na Základní školu v Plaňaneh (kůvli šikaně a neřešení jedné paní učitelky třídní), kdy jsme se s mým taťkou vydali na den otevřených dveří na Střední průmyslové škole v Kutné hoře (vos-kh.cz) a v průběhu exkurze se mi zalíbila stavebnice Festo.

Za vysvědčení jsem dostal první stavebnice elektronických obvodů.

O dva roky (již v deváté třídě) jsem si splnil sen tím že jsem si podal přihlášku na Středníprůmyslovou školu v Kutné hoře obor Elektrotechnik. Toto studium mě baví ikdyž nemám v mimo technický dobré známky, ale v technických oborech jsem trochu více něž moji spolužáci, a proto umím docela dobře např. kreslit na PC...apod. Jediný čeho se veli obávám je maturita, která mně čeká za necelé tři roky a týden.

Jsem rád, že úspěšně pokračuji dalším ročníkem studia.

Díky Autor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L. | Web | 20. června 2015 v 13:03 | Reagovat

pekny blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Autor: Lukáš Pavlásek, 2018
https://www.facebook.com/lpavlasek380