Osvitka

15. ledna 2016 v 6:33 | Lukáš Pavlásek |  Mé elektronické výrobky
Všechno to začalo, když jsem vyráběl plošný spoj na kterém měl býti integrovaný obvod. Jako na potvoru jsem si rozteč vývodů na plošném spoji udělal o 5mm více než mělo býti.
V našem modelářském klubu jsem poprosil pana Zajíce jestli by mi nepomohl s výběrem, protože je jich na internetu docela hodně a v různých provedeních a ne všechny umí osvětlovat pozitivní rezist (fotocitlivou vrstvu na plošném spoji).

Původně jsem si chtěl osvitku postavit, jenže vycházela dráž než kdybych si ji zakoupil hotovou. Po čtrnácti dnech jsem si ji objedna u firmy Masnica ve velikosti 160x100 za 890 korun bez poštovného. K osvitce jsem si vzal ještě jedno náhradní přítlačné sklo. Pro napájení z usb jsem si zakoupil na internetovém obchodě alza adaptér, který dodává 5V a prod o velikosti 1A z konektoru USB.
Od té doby co mi osvitka přišla, tak si veškeré plošné spoje vytvářím na počítači a po té si je tisknu na pauzovací papír.
S osvtikou jsem spojoken. Pokud by jste si ji chtěli časem koupit osvitku tak doporučuji již zmíněnou firmu a odkaz na jejich webové stránky je www.masnica.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Autor: Lukáš Pavlásek, 2018
https://www.facebook.com/lpavlasek380